Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czym jest permanentny makijaż, czym się charakteryzuje

Strona główna » Czym jest permanentny makijaż, czym się charakteryzuje
Czym jest permanentny makijaż, czym się charakteryzuje

Codzienne malowanie może niejednej kobiecie zająć nawet godzinę czy dwie dziennie, czyli takich godzin w ciągu roku naprawdę dużo się zrobi. Interesującą alternatywą dla tak spędzanego czasu będzie makijaż permanentny, przy pomocy jakiego trwale można zaakcentować swoją urodę, bez potrzeby stania przed lustrem. Przeważnie tę metodę stosuje się przy ustach, oczach oraz brwiach.

Dzięki zabiegowi usta zyskują ładniejszy kolor i poprawione kontury, zaś w przypadku oczu przeważnie będzie to dolna lub górna kreska. Idea permanentnego makijażu opiera się na tym, że pod powierzchnię skóry zostają wprowadzone odpowiednie pigmenty.

Bardzo przypomina to tatuaż, ale barwniki są znacznie delikatniejsze jeśli chodzi o nasycenie barw, ponieważ jedynie mają zaakcentować urodę. Taki pigment jest też wprowadzony nieco płycej, co sprawia że rezultaty utrzymują się przez kilka lat. Na takie rozwiązanie decyduje się rosnąca ilość pań, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie pragną przepięknie na co dzień się prezentować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz