Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda

Strona główna » Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda
Malediwy – białe plaże, idealna pogoda, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego anielskiego zakątka świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp i wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, którym grozi całkowita zagłada. Wysepki wynurzają się tylko 2 metry nad poziom wody, jeżeli wobec tego gospodarka energetyczna świata będzie nadal prowadziła w kierunku globalnego efektu cieplarnianego, ten rajski świat ma prawo zostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to epokowy do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy zapewnia bardzo miłą wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – więcej na wakacje last minute. Fantastyczne hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, aby oddychając oceaniczną bryzą można było podziwiać podwodny świat morskich zwierząt.

Wiele par z całego świata przyjeżdża tu w ramach podróży poślubnej, drugim kącikiem świata, wartym podkreślenia ceremonii weselnej jest Tajlandia last minute. Tutaj również odszukamy egzotyczne plaże, kapitalną roślinność, bezpiecznych ludzi i fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, porządnie jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym czasami na egzotyczne wakacje jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura około 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd pomiędzy wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu i zachmurzonym niebem. Mamy prawo więc oszukać zimę oraz w grudniu przywieźć do mieszkania śliczną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory zafascynuje każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to baza wakacyjnej diety, prócz cudownych dań z najświeższych ryb i owoców morza. W chwilach wytchnienia od uroczych białych plaż, wolno czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Też zimą warto odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz