Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu

Strona główna » Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu
Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbywanie się cellulitu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z użyciem lasera VARILITE, zaliczanego do nad wyraz uniwersalnych przyrządów. Taka nieinwazyjna metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co gwarantuje: bezzwłoczny rezultat zamknięcia naczynek, zadowolenie pacjentów, bezinwazyjność a także bezpieczeństwo.

Wykonane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii jaka przechodzi na określoną głębokość w warstwy skóry oraz w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Selektywna termoliza doprowadza do zaciśnięcia się i zniszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, jakie je otoczą, a następnie całkowicie znika.

Dochodzi do zamknięcia rozszerzonych naczyń, redukcji liczby naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwala na zastosowanie podwojonej długości fali, co umożliwia pozbywać się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. Każdorazowo parametry urządzenia dostosowane są do spersonalizowanych potrzeb pacjentki. Eksperci podejmą się domykania naczynek na policzkach oraz na udach. Kosztorys wraz z charakterystyką zabiegu podane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz