Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Strona główna » Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie
Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Ekskluzywne apartamenty na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to świetna alternatywa dla osób, które przykładowo nie zamierzają spędzać urlopu w hotelu lub chcą być oddzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie został zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy, wobec czego posiada ważne atesty i kupujący faktycznie mogą wierzyć w to, że dobiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Apartamenty mają nabity, indywidualnie nadany nr Vehicle Identification Number, zaakceptowany w całej UE. Nie domagają się też jeszcze jakiegoś zezwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innego rodzaju podłożu, jaki byłby obejmowany ograniczeniem budowy. Na witrynie firmy można zobaczyć tymczasowe realizacje i nabrać przekonania, iż apartamenty takie rzeczywiście idealnie wyglądają.

Wskazane są również dokładne parametry, jakie posiada pływający dom wobec czego od razu każdy jest zorientowany, jaka powierzchnia zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, a więc nie pozostaje nic innego, jak tylko skorzystać z jego wszystkich dobrodziejstw. Poza tarasem wypoczynkowym dostępny jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Unoszące się na wodzie apartamenty są dostosowane do oczekiwań osób, które chciałyby je kupić oraz cenią oryginalność, wolność i spędzenie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie wynosi 21 m2. Apartament ma 3 tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz