Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna oferta zajęć lingwistycznych

Strona główna » Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna oferta zajęć lingwistycznych
Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova: obszerna oferta zajęć lingwistycznych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała bogatą ofertę szkoleń lingwistycznych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów, czyli nie trzeba się bać, że nie będą miały wartej uwagi postaci. Dla przykładu, decydując się na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, że szkolenia będą odbywały się z sporym akcentem na mówienie, co pozwala na lepsze przyswojenie wiedzy.

Zakres każdych zajęć będzie także na sposób indywidualny dostosowany do oczekiwań kursantów. Poza szkoleniami do jakich zaliczają się szkolenia językowe Warszawa można także liczyć na możliwość skorzystania z oferty robienia tłumaczeń a także przeprowadzanie audytów językowych. Kwestie szczegółowe dla każdej współpracy wyznaczone są indywidualnie. Wieloaspektowa obsługa lingwistyczna realizowana może zostać dla klientów indywidualnych, ale też dla przedsiębiorstw. Spotkania mogą odbyć się w trybie online, jak i stacjonarnie.

W zależności od wymagań osób zapisujących się na kursy, można wpisać się na język ogólny, ale też specjalistyczny. Nie ma znaczenia, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, zajęcia oraz audyty zostaną przygotowane na najwyższym poziomie. Ze względu na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE oraz LanguageCert plus posiada licencję Ministerstwa Edukacji i Nauki do robienia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, że szkolenia językowe Warszawa znacząco podwyższą dotychczasowo wykazywane kompetencje językowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz