Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jakich sytuacjach sprawdzają się magazynowe kurtyny

Strona główna » W jakich sytuacjach sprawdzają się magazynowe kurtyny
W jakich sytuacjach sprawdzają się magazynowe kurtyny

Praca na hali produkcyjnej czy magazynie często się wiąże z tym, że bez przerwy jest potrzeba trzymania otwartych bram czy drzwi. Bierze się zwyczajnie z praktycznych powodów, ponieważ często przez tego typu miejsce przechodzić będą pracownicy albo przejeżdżać jakieś pojazdy. Jeśli za każdym razem będzie trzeba coś zamykać albo otwierać, to byłoby to mocno uciążliwe. Z kolei pozostawienie nie zabezpieczonego niczym otworu to jednak ryzyko tego, że odczuje się bardzo szybko w środku działanie niesprzyjających atmosferycznych czynników, przykładowo niskiej temperatury czy wiatru.

Z tego też powodu w takich sytuacjach świetnie się sprawdzają najróżniejsze kurtyny magazynowe. To rozwiązanie jest dobrze znane od wielu lat, przede wszystkim dlatego że jest naprawdę praktyczne i wygodne. Typowe kurtyny są złożone z pasków foliowych mających różną grubość. Przez to są one trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie dość elastyczne.

Mogą mieć też różny kolor, zależnie od miejsca montażu i potrzeb zamawiającego. Dużą popularnością cały czas się cieszą przezroczyste wersje, lecz jeżeli ktoś nie będzie chciał, żeby było przez nie wszystko widać, to pomyśleć może o jednym z wielu kolorów. Ponieważ tego typu paski wiszą pionowo, to można między nimi wygodnie przejść czy przejechać jakimiś pojazdami, a po paru chwilach wrócą one do pierwotnego kształtu. Skutecznie ochraniają one przed podmuchami wiatru, różnicami temperatur czy pyłem, za ich pomocą też można dzielić pomieszczenia na mniejsze części.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz