Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Zobacz

Strona główna » Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Zobacz
Wózek do przewozu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Zobacz

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Pomożemy Ci zakupić sprzęt medyczny z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie funkcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy przewidzieć wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Przemyśl czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi medycznemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Personel pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku do przewożenia chorych. Regulowana wysokość pozwala przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o stałej wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaufaj Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Poznaj naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, wieszaki kroplówki, hol tery, elektrokardiografy, kardiomonitory. Postaw na całkowitą albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz