Bezprzewodowy odkurzacz w 2022

W dzisiejszych czasach istnieje kilka urządzeń, które znacznie ułatwiają naszą rutynę. Tak więc w dzisiejszym poście możesz sprawdzić, który jest najlepszym bezprzewodowym odkurzaczem 2022 roku. W końcu w dzisiejszych czasach wiele zadań sprawia, że ​​nasza rutyna jest bardzo gorączkowa. Dlatego posiadanie narzędzi, które nam pomagają, jest więcej niż konieczne.

Co porównać w bezprzewodowych odkurzaczach?

Tak więc, aby Twoja rutyna była znacznie spokojniejsza, wskazówką jest zainwestowanie w bezprzewodowy odkurzacz. Ponieważ to urządzenie zasysa cały brud i pomaga utrzymać dom w czystości. Jednak ważne jest również, aby zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów, które mają znaczenie przy wyborze produktu. Dlatego wybraliśmy tutaj najlepsze wskazówki, które pomogą Ci wybrać idealne urządzenie do Twojego domu. Sprawdź dokładnie:

Rodzaj

Aby wybrać dobry bezprzewodowy odkurzacz, musisz wiedzieć, że istnieją trzy różne typy tego urządzenia. Sprawdź więc, który z nich jest najlepszy. Czy oni są: Pionowy, czyli najbardziej znany i poszukiwany model. Jej konstrukcja jest bardzo podobna do miotły. Format tego typu znacznie ułatwia sprzątanie pod meblami, takimi jak m.in. sofa, łóżko, szafki.

Dzięki temu jego stosowanie jest wygodniejsze, a jednocześnie zapobiega kontuzjom i bólom pleców i kolan. Ponadto są zwykle bardzo lekkie i praktyczne w obsłudze. Istnieją również modele ręczne. Ten model staje się coraz bardziej popularny. Jest to urządzenie, które pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak zakamarki i szczeliny.

W rzeczywistości jest szeroko stosowany do wewnętrznego czyszczenia samochodów, elektroniki i sof. Ale może być również używany w całym domu w każdym pomieszczeniu; A potem są roboty próżniowe. Ten model odniósł duży sukces w innych krajach. W Brazylii popyt również znacznie wzrósł w ostatnich latach.

Jego wielką zaletą jest samodzielne wykonanie całej pracy. Więc po prostu zaprogramuj go wcześniej lub po prostu naciśnij przycisk start. Niektóre bardziej zaawansowane modele umożliwiają sterowanie bezpośrednio na smartfonie za pomocą aplikacji.

Wydajność ssania

Przed zakupem jakiegokolwiek urządzenia elektronicznego często sprawdza się moc produktu, aby sprawdzić, czy jest mocny, czy nie. To pokaże, czy sprzęt jest w stanie wykonać wszystkie zadania, które chcesz, aby wykonał.

Dlatego wybierając dobry odkurzacz, musisz mieć świadomość wydajności ssania urządzenia. Ponieważ to określi, czy odkurzacz jest mocny, czy nie. Jeśli jednak nie masz pewności co do liczb i wskaźników, poszukaj recenzji i komentarzy od osób, które już kupiły urządzenie i mogą dokładniej powiedzieć o jego zdolności ssania. Ponadto recenzje można znaleźć na przykład w witrynach takich jak Amazon. najważniejsze informacje z tym związane

Efektywność energetyczna

Jeśli szukasz urządzenia, które oprócz skrócenia czasu sprzątania, zużywa mniej energii i nadal pomaga planecie, musisz znaleźć odkurzacz o wysokiej wydajności energetycznej. W ten sposób zużyje mniej energii podczas wykonywania tych samych zadań. Dlatego sprawdź, czy model, którego szukasz, posiada ocenę INMETRO A, co oznacza, że ​​jest to urządzenie ekonomiczne.

Czas ładowania autonomii

Odkurzacz bezprzewodowy, ponieważ nie korzysta z kabli, co jakiś czas wymaga ładowania. W ten sposób możesz spokojnie posprzątać dom. Dlatego zawsze miej oko na żywotność baterii i czas potrzebny do pełnego naładowania.

Zazwyczaj na opakowaniu produktu lub w specyfikacji strony internetowej podany jest wskazany czas. Tak więc, aby wybrać odpowiedni odkurzacz, oceń wielkość swojego domu lub mieszkania i ile czasu poświęcasz na sprzątanie.

Filtr

Filtr HEPA to obecnie najlepsza opcja do odkurzaczy. Ponieważ oprócz zasysania znacznie większej ilości kurzu niż konwencjonalne filtry wyłapuje również roztocza, grzyby i bakterie znajdujące się w powietrzu. W ten sposób pomaga zmniejszyć ryzyko alergii i chorób.

Ponadto odpowiada również za zatrzymywanie zanieczyszczeń, pozostawiając je z dala od silnika. Jest to bardzo ważne, ponieważ cały pył, który dociera do silnika, wraca do środowiska, z którego został zassany. Jeśli więc jesteś uczulony na sierść zwierząt, pyłki lub kurz, wybierz odkurzacz z filtrem HEPA.

Recenzja bezprzewodowego odkurzacza

Jeśli szukasz odkurzacza, który jest bardzo wydajny i który pozwala bardzo łatwo posprzątać cały dom, taki jak sypialnie, salon, kuchnia, pralnia i gdziekolwiek indziej, to wskazówka jest postaw na bezprzewodowy odkurzacz pionowy Electrolux PURE F9 SH1F9.

To urządzenie łączy w jednym miejscu to, co najlepsze z obu światów, ponieważ można go używać w pionie, całkowicie bezprzewodowo, ale z mocą ssania konwencjonalnego odkurzacza.

Dodatkowo możliwe jest również posprzątanie całego domu przy użyciu zaledwie jednego ładowania akumulatora. Powietrze będzie zdrowsze: filtracja HEPA zapewnia aż 99,9% retencji mikrokurzu. Środowiska będą miały mniej roztoczy i mniej alergii. Oczyszczanie i uszczelnianie odbywa się w 5 krokach.

W pierwszym, technologia cykloniczna oddziela małe i duże cząstki; w drugim filtr siatkowy jako bariera wstępna; trzeci jest wykonywany z filtrem dla dużych cząstek; w czwartym znajduje się mikrofiltr dla najmniejszych cząstek; i wreszcie, w piątym, filtr wyjściowy, który służy do ochrony silnika i nie pozwala na powrót mniejszych cząstek do środowiska regulacji prędkości.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić