Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy internet może być dla nas szkodliwy?

Strona główna » Czy internet może być dla nas szkodliwy?
Czy internet może być dla nas szkodliwy?

Dawniej, kiedy tak właściwie nie było pecetów, telewizorów oraz internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą i gry, które sami wymyślali. Dziś w dobie kompów oraz internetu większość osób poszukuje rozrywek właśnie tam.

Co niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie znaczących informacji, natomiast wiele osób korzysta z internetu dla zabicia wolnego czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd i celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słuchają muzyki. Niewiele osób czyta dziś książki w odmianie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej formie czytać swoją ukochaną książkę.

Podobnie jest z filmami. Coraz znacznie więcej osób odchodzi od pozyskiwania filmów na płytach, by pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą oglądać filmy w internecie. Nie tylko te darmowe. Niektórzy wykupują specjalne pakiety, żeby móc oglądać swój ulubiony serial bądź też posiadać bezgraniczny dostęp do nowości kinowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz