Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Strona główna » Ekrany spawalnicze od producenta Kiner
Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od zakładu Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i akustycznie pomieszczenia określonych budynków z otwartymi bramami albo przejściem na czas przewożenia towaru. Jest to ekonomiczny oraz jednocześnie bardzo efektywny sposób na podzielenie większych pomieszczeń na niewielkie strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV wykazujących dużą odporność na wpływ środków chemicznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są również wyjątkowo elastyczne.

Zleceniodawcy, którzy we wskazanej firmie chcą się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania standardowe a także wzmacniane. Wyjątkową propozycją w katalogu są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym a także UV. Efektywna osłona przed utratą ciepła oraz przenikaniem do wnętrza obiektu chłodniejszego powietrza to spora zaleta zaprezentowanych kurtyn. Ponadto zapewniona jest też izolacja dźwiękowa, obniżająca wyraźnie poziom hałasu.

Często wobec tego tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się maszyny produkcyjne wytwarzające uciążliwy hałas. Kurtyny produkowane w podanej firmie wzorowo izolują wnętrza przed wilgocią, deszczem, jak i pozostałymi, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo są zaporą dla pyłów, zadymienia, kurzu i oparów. Dzięki temu sprzęty umieszczone w określonym pomieszczeniu przez długi czas będą pracować bez awarii. Takie kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w przeróżnych obiektach handlowych i usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz