Kompleksowa obsługa klimatyzacji dla domów i przedsiębiorstw proponowana przez firmę AKLIM

Typy klimatyzatorów zakładanych przez pracowników z przedsiębiorstwa AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Abstrahując od tego, na jaki typ będą zdecydowani klienci, mają pewność, że montaż klimatyzacji do domu Lublin będzie zrobiony przez monterów, którzy będą znać się na tym bardzo dobrze. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT złożone są z dwóch odrębnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej a także agregatu.

Część wewnętrzna montowana jest w klimatyzowanych pokojach. Tego typu urządzenie idealnie sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, a więc w domach, mieszkaniach i w niewielkich biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji schładzająco. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób montażu, aczkolwiek mogą zostać ułożone poziomo pod sufitem.

Taki typ wprowadza do pomieszczenia świeższe powietrze, rozprowadzane tuż pod powierzchnią sufitu. Ten montaż klimatyzacji Lublin wliczany jest też do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Dlatego domagają się przestrzeni między sufitem a stropem. Najczęściej ma ona od 40 do 50 cm. Ten rodzaj sprawdza się w większych sklepach, restauracjach albo aulach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza powoduje, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywoła komfort oraz sprawia przyjemność osobom które znajdują się w określonych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w obiektach, w jakich można znaleźć sporo pomieszczeń. Są to: biurowce, obiekty gastronomiczne czy obiekty hotelowe. Jest to typ urządzeń produktywnych, rozprowadzających powietrze kanałami zabudowanymi do paru pokoi. Jednostka centralna montowana jest poza pomieszczeniami schłodzonymi, a ochładzane powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy mającej około 150 mm. Walorem tych klimatyzatorów jest to, że mogą zostać schowane w niewidocznym miejscu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić