Napędy do bram skrzydłowych pochodzące od renomowanych wytwórców

Napędy do bram skrzydłowych pochodzące od renomowanych wytwórców znajdują się w ofercie punktu sprzedaży bramowe.pl. Są to produkty firm takich jak: Came, czy Hormann. W zestawie do konkretnych siłowników mogą również znajdować się elementy jakimi są: fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, radioodbiorniki lub piloty bramowe. Bramy rozierne cechują się tym, iż mają 2 przymocowane do słupka przy pomocy zawiasów skrzydła, otwierające się do wewnątrz posesji.

Dopasowując odpowiedni napęd do bramy rozwiernej można wszystko zautomatyzować oraz kolejno otwierać i zamykać bramę przy pomocy pilota bezprzewodowego lub innego rodzaju urządzenia kierującego kompletnym napędem. Zasada działania napędów tego typu scharakteryzowana jest na witrynie punktu sprzedaży. Ponadto każdy produkt jest również scharakteryzowany samodzielnie. Jeżeli klient nie wie, czym się kierować przy doborze określonego produktu, może skorzystać ze wskazówek obsługi klienta.

Akcent będzie kładziony na pewno na takie czynniki jak: intensywność użytkowania napędu bramowego, waga, długość skrzydła bramy a także odległość zawiasu skrzydła bramy od krawędzi słupka. Do każdego napędu można także dopasować dodatki, wśród których do najpopularniejszych zalicza się fotokomórki oraz lampy sygnalizacyjne. Trafiony dobór odpowiednich do konkretnego napędu także jest umożliwiony po skonsultowaniu się z ekspedientami. W dodatku w punkcie sprzedaży można także kupić innego rodzaju napędy do bram.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić