Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przyczepy campingowe – swoboda i niezależność

Strona główna » Przyczepy campingowe – swoboda i niezależność
Przyczepy campingowe – swoboda i niezależność

Trudno wyimaginować sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, w głównej mierze letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jak Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Umiejscowiony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Okolica wyróżnia się nadzwyczajną lesistością i piękną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest niezmiernie czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Odwiedzają je kompletne rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura powietrza w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Pozostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby mogą wypożyczyć łódkę lub rower wodny, dzięki jakim mogą dotrzeć ja wysepki, jakie otaczają zatokę. A jest ich w istocie sporo. Jeżeli pragniemy stosunkowo ekspresowo dostać się do tych miejsc, posiadamy także możliwość wypożyczenia motorówki, a nawet motocykla.

Zwłaszcza wielką szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się szczególny program animacyjny, jaki jest ogromnie bogaty i ma dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Fenomenalnym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeśli ma to być kemping, zobacz przyczepa campingowa. Przykładem takiego miejsca ma prawo być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, który można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży i absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą popularnością przede wszystkim z tego względu, że znajdują się w nim malownicze uliczki, które są bogate w sklepiki i knajpki. To właśnie w tych miejscach wolno rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a również przyjemnie spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem powiązana była obszerna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, iż jest przeznaczony dla podróżników w różnym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach postawiono w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża blisko kempingu ma długość mniej więcej półtora kilometra.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz