Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób poradzić sobie z kłopotem alkoholowym – odtruwanie alkoholowe

Strona główna » W jaki sposób poradzić sobie z kłopotem alkoholowym – odtruwanie alkoholowe
W jaki sposób poradzić sobie z kłopotem alkoholowym – odtruwanie alkoholowe

Jednym z najbardziej fenomenalnych opracowań dotyczących kuracji uzależnień jest metoda, która opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, którą odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi wyłącznie można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem traktującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się także wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – znacznie więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Warto tutaj dodać, że miał już wtedy na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, jak Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przysporzyło się do jego ogólnoświatowego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, w jaki sposób efektywnie kontrolować alkohol Carr inspiruje do wszystkich, jacy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku oraz samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie znaczący fakt, a mianowicie, iż kłopot choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi wykształconych, piastujących odpowiedzialne zawody, istotne funkcje społeczne niż-w jaki sposób się potocznie sądzi-osoby z marginesu społecznego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, jaka ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, jak się powszechnie twierdzi (a zwłaszcza w jaki sposób twierdzą osoby uzależnione). Pisarz w poradniku koncentruje się w zasadzie na obalaniu stereotypów powiązanych z alkoholem, przede wszystkim uwidoczniając absurd kojarzenia go z atrybutem należytej zabawy i towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz