Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Walory ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG

Strona główna » Walory ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG
Walory ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG

Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG są znaczące, czyli posiadacze takich pupili z chęcią nabywają ten produkt. Szczególnie, iż jest naturalny oraz nie wywołuje alergii. Podłoże takie dedykowane jest do klatek oraz akwariów także dla królików. Frakcja dopasowana jest w ten sposób, by była optymalnie delikatna dla wrażliwych nóżek.

Tego typu ściółka dla chomika zrobiona jest z maksymalnie naturalnego surowca, czyli z resztek po obróbce nasion lnu oraz włókna lnianego. W trakcie produkowania ściółki nie używano sztucznych substancji zapachowych. Ściółka taka została również parokrotnie odpylona, żeby nie wywoływać u gryzoni kłopotów po stronie układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, w związku z czym gryzoń zawsze będzie mieć suchy grunt pod nóżkami. Podłoże takie maskuje także niemiłą woń, czego można dowiadywać się z charakterystyki umieszczonej pod adresem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 a także zaznajomić się równocześnie z opiniami osób, które już kupiły ten wyrób i go rekomendują. Jeżeli zwierzę miało w przeszłości symptomy alergii lub obecnie się z nimi boryka, to wskazana ściółka jest dla niego faktycznie rekomendowana. Ściółka spakowana jest w proekologiczny, zrobiony z papieru pakunek, a nie w plastik, co jest jej kolejnym plusem. Szczegółowy sposób wykorzystania podany jest na witrynie internetowej. Konsumenci dowiadują się także, co mogą zrobić z zużytym już produktem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz