Zalety domów kanadyjskich, jakie buduje firma HAUSm2

Atuty domów szkieletowych, które stawia firma HAUSm2 są niemałe. Głównie budynki te zbudowane są na bazie innowacyjnych technik. Dzięki temu nie ma ryzyka, że okażą się wadliwą budowlą. Kolejno, ważne jest to, iż są to obiekty proekologiczne, gdyż coraz więcej osób zwraca na to wzgląd. Pozostałe osoby sugerują się także tym, że każdy tego typu dom jest budżetowy, ze względu na wdrażane opcje konstrukcyjne. Dom modułowy nie jest tak drogi w ogrzaniu w opozycji do budynków, jakie budowane są techniką tradycyjną, co jest następnym motywem przekonującym do zdecydowania się na taką inwestycję.

Jest to rezultat tego, iż użyte są w budowli duże ilości materiałów izolacyjnych w ścianach a także w pokryciu dachowym. Sporo zleceniodawców, jacy już zdecydowali się na wybudowanie domu z marką HAUSm2 chwali to, że są to domy wykonane na podstawie już wdrożonych technik a także materiałów imponującej wartości użytkowej. HAUSm2 od 2010 roku zajmuje się takimi realizacjami jak dom szkieletowy i ma już w portfolio ponad 250 wykonań. Każdy projekt firmowy może być przystosowany do potrzeb zleceniodawcy, co również zachęca do nawiązania relacji biznesowej. Z tego względu firma posiada tak dużo poleceń w branży, tym bardziej na terenie województwa śląskiego.

Wiodące plusy zaprojektowanych budynków to: solidna baza z drewna C24, pokrycie ścian zewnętrznych z płyty fermacell, stolarka okienna PVC 3 szybowa oraz zastosowane do jej montowaniu taśmy wewnętrzne oraz zewnętrzne, ocieplanie w ścianach i w dachu o całkowitej grubości po trzydzieści centymetrów, elewacja zrobiona w tynku, pokrycie dachu z blachodachówki, rynny PVC, folie wiatroizolacyjne a także stanowiące barierę dla pary wodnej, mające bardzo imponujące czynniki, jak i instalacja wentylacyjna budynku zrobiona z wykorzystaniem systemowych kominów albo kominków wentylacyjnych. Układ budynku oraz wielkość konkretnych wnętrz dostosowane są do potrzeb inwestora.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić