Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zaawansowane urządzenia wykorzystywane przez medycynę estetyczną

Strona główna » Zaawansowane urządzenia wykorzystywane przez medycynę estetyczną
Zaawansowane urządzenia wykorzystywane przez medycynę estetyczną

Panie od wieków dbają o swoją urodę, dziś o tyle to jest prostsze, że do dyspozycji mają wiele nowoczesnych urządzeń. Lekarze tej specjalizacji chętnie wykorzystują na przykład lasery. Zapewniają one dużą skuteczność w wielu obszarach, a równocześnie są bezpieczne w użyciu dla pacjentów. W szczególności dużym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa Kraków, wykonywana przy zastosowaniu diodowych laserów. Wykorzystując specjalną głowicę energia lasera kierowana jest precyzyjnie na powierzchnię mieszków włosowych, które całkowicie się w ten sposób niszczą.

Depilacja zrobiona tą metodą daje długotrwałe efekty, zwłaszcza jeżeli co pewien okres czasy zostanie ona powtórzona. Do poprawy wyglądu wykorzystane zostały także fale radiowe, to dzięki ich użyciu urządzenie NuEra Tight Kraków radzi sobie tak dobrze z poprawą jakości skóry.

Zmarszczki, cellulit czy też nadmiar tkanki tłuszczowej – na każdy z tych problemów dobrać można odpowiednią częstotliwość pracy i poradzić sobie z nim w skuteczny sposób. Rzecz jasna przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, ponieważ każde z takich urządzeń posiada pełną certyfikację. Nowością z ostatnich czasów jest także kriolipoliza cooltech Kraków. Tu z kolei czynnikiem roboczym jest niska temperatura, wynosząca mniej więcej -8 stopni. Skierowanie takiej temperatury punktowo na tłuszczowe komórki powoduje ich rozpad, a następnie usunięcie z ciała. Metoda taka sprawdza się przy różnych otyłościach, i jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz