Limuzyna na wieczory panieńskie i kawalerskie – czy warto?

Takim mianem formułowane są imprezy organizowane dla młodych panien czy kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w naszym państwie blisko dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem powinny zająć się koleżanki bądź też damy z rodziny panny młodej, jakie organizują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz to rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Ważna jest lista gości – najprzyzwoiciej by były to jedynie panie najbliższe pannie młodej, bo to jakkolwiek impreza, która ma być dla niej upominkiem. Warto także wcześniej uzgodnić pewien plan lub scenariusz przyjęcia, tak by wszystko było poprawnie zaplanowane oraz nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Modne są wyjścia na miasto, do klubu, w którym wynajęta jest sala lub też loża, a też wynajęcia tancerza, który zatańczy erotyczny taniec dla panny młodej. Żeby uatrakcyjnić wyjście zdołacie się przebrać wykorzystując jedynie wskazany motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Odjazdową opcją jest również limuzyna – znacznie więcej na limuzyny Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie powinna być jednym upominkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie swojej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona pozostać obdarowana śmielszymi upominkami, które mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych prezentów należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, filuterna bielizna czy też erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają też wałki, koszulki ze śmiesznymi wpisami, książki z kamasutrą czy płyty z zmysłową muzyką. Pomysłem na niezwyczajny wieczór panieński jest wynajęcie kompetentnego tancerza, który wykona striptiz dla panny młodej oraz jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Zademonstruje on atrakcyjną choreografię, stylowy taniec oraz niezapomniane show. Może też według życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – legendarnego aktora, postać filmową czy choćby policjanta. Taki striptizer swój pokaz może zaprezentować zarówno w domowym zaciszu, jak oraz w klubie, w którym się bawicie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić