Park Umag i kemping Lanterna w Chorwacji – wynajem kampera daje wiele dyspozycji na turystykę

Mówiąc o wczasach, z trudem przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Porywające wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, czyli wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, należałoby wspomnieć, że na tle innych ten wyróżnia się długą plażą i fantastycznym widokiem na morze. Turyści mogą korzystać z zespołu basenów, jaki został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – uwielbiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie znaczącą popularnością cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo dużo wrażeń. Właśnie w tym miejscu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są równie atrakcyjne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością ogromnie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, przekonaj się samochody kempingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga podróżników niemal z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom dużo rozmaitych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi czy też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji różnorodnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród turystów z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również nienaganny sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić